PŘEDPLATNÉ ROČNÍ PLOVOUCÍ - Čtyřlístek + Ahoj, tady Fifi


Výhodný balíček obsahuje předplatné roční plovoucí na: ČTYŘLÍSTEK + AHOJ, TADY FIFI
Výrobce: Čtyřlístek
Product image Product image Product image

Předplacené časopisy budou zasílány prostřednictvím České pošty do Vašich poštovních schránek od dalšího čísla, které bude vycházet.

Pokud již předplatné máte, nově objednané předplatné plynule naváže.

Pokud si přejete začít s předplatným od čísla, která v roce 2018 již vyšla - stačí toto uvést při objednávání do poznámky, která je v předposledním kroku a nebo nám jednoduše napište na eshop@ctyrlistek.cz

Ve výhodném balíčku předplatného je zahrnuto roční plovoucí předplatné na Časopis Čtyřlístek a také na dívčí speciál Ahoj, tady Fifi.

Předplatné začíná vždy číslem, které bude teprve vycházet.  Začátek předplatného lze posunout dopředu a také zpětně, tento požadavek se uvádí do poznámky v objednávce. Pokud je předplatné objednáno v průběhu roku, překlápí se do dalšího roku.

Předplacené časopisy je možno zasílat i přímo na adresu dětského čtenáře - dodací adresa. Čtyřlístek je zabalen do neprůhledné fólie a je doručován prostřednictvím České pošty přímo do poštovní schránky. Dotazy ohledně předplatného jsou vyřizovány  na bezplatné telefonní lince 800 300 302 a nebo pište na mailovou adresu: postabo.prstc@cpost.cz

Popis:

Předplatné na Čtyřlístek - 16 x ročně (12 klasických čísel + 4 dvojčísla)

Předplatné na Ahoj, tady Fifi - 4 čísla

Zde si můžete stáhnout dárkový certifikát: www.myspulin.cz/product.aspx?productid=2903

Přejeme Vám hezké Čtyřlístkovské čtení :-)

 

 

 

 

 

 

 
* Vyberte prosím variantu dodání!

Původní cena:  878,00 Kč s DPH
729,00 Kč s DPH