BALÍČEK ROČNÍ PLOVOUCÍ předplatné


Balíček obsahuje předplatné roční plovoucí na: ČTYŘLÍSTEK + AHOJ,TADY FIFI + ČTYŘLÍSTEK SPECIÁL
Výrobce: Čtyřlístek
Product image Product image Product image

Ve výhodném balíčku předplatného je zahrnuto roční plovoucí předplatné na Časopis Čtyřlístek + dívčí speciál Ahoj, tady Fifi + Čtyřlístek Speciál.

Předplatné začíná vždy číslem, které bude teprve vycházet.  Začátek předplatného lze posunout dopředu a také zpětně, tento požadavek se uvádí do poznámky v objednávce. Pokud je předplatné objednáno v průběhu roku, překlápí se do dalšího roku.

Pokud si přejete začít s předplatným od čísel, která již v roce 2018 vyšla- stačí toto uvést při objednávání do poznámky, která je v předposledním kroku a nebo nám jednoduše napište na eshop@ctyrlistek.cz

V případě varinaty včetně praktického pořadače, je pořadač odeslán na fakturační adresu. Jedná se o doporučený balíček do vlastních rukou.

Předplacené časopisy je možno zasílat i přímo na adresu dětského čtenáře - dodací adresa. Čtyřlístek je zabalen do neprůhledné fólie a je doručován prostřednictvím České pošty do poštovní schránky. Dotazy ohledně předplatného jsou vyřizovány  na bezplatné telefonní lince 800 300 302 a nebo pište na mailovou adresu: postabo.prstc@cpost.cz

Popis:

Předplatné na Čtyřlístek - 16 x ročně  (12 klasických čísel + 4 dvojčísla)

Předplatné na Ahoj, tady Fifi - 4 čísla

Předplatné na Čtyřlístek Speciál - 4 čísla

Zde si můžete stáhnout dárkový certifikát: www.myspulin.cz/product.aspx?productid=2903

Přejeme Vám hezké Čtyřlístkovské čtení :-)

 
* Vyberte prosím variantu dodání!

Původní cena:  1 034,00 Kč s DPH
859,00 Kč s DPH