Předplatné Ahoj, tady Fifi - PLOVOUCÍ - 2017


Předplatné 4 čísel speciálu nejen pro holky. PLOVOUCÍ předplatné
Výrobce: Čtyřlístek

Popis:

Užij si s novým časopisem, kterým tě bude provázet Fifinka ze seriálu Čtyřlístek! S Fifinkou a její kamarádkou Mišelkou prožiješ mnohá dobrodružství. Dozvíš se mnohé novinky ze světa zvířat. Rozhovor s tvojí hvězdou. Čekají tě hádanky a doplňovačky, které ti zpříjemní volno. Užiješ si bezva seriál Tritonky. Přečteš si zajímavosti o bylinkové zahrádce a naučíš se, jak vyrobit medvídka z rukavice. Nevíš, co je to drezura, parkur nebo vozatajství? Odpověď nalezneš v článku „Koně a jejich disciplíny“. Navíc "velká výtvarná soutěž" o 48 úžasných cen! No prostě krásný časopis plný zábavy pro tebe.

Jak bude časopis Ahoj, tady Fifi vycházet v roce 2017:

1/2017 Do světa módy

2/2017 Do světa filmu

3/2017 Fifinka kuchařkou 

4/2017 Za zvířátky na Madagaskar

 

 

Předplacené časopisy budou zasílány prostřednictvím České pošty do Vašich poštovních schránek od dalšího čísla, které bude po uhrazení předplatného  vycházet.

Dárkový certifikát je možno stáhnout na:

http://www.myspulin.cz/product.aspx?productid=2537

http://www.myspulin.cz/product.aspx?productid=2889

Ohledně informací o předplatném, změny dodací adresy, je možno také kontaktovat bezplatnou linku České pošty 800 300 302, nebo se obrátit na e-mail: postabo.prstc@cpost.cz


Pozor! Reklamaci nedoručeného titulu je třeba uplatnit nejpozději do měsíce od jeho vydání. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.